KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13062130
nr 1306 2130
Björn Hallström
(1916-1982), Sverige
Oljemålning, Träd. Signerad, 1966. Olja på duk, 42x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 februari 2020
kl 20:50:24
10/2 17:13:25
100 kr
10/2 19:17:25
Björn Hallström
Läs mer om Björn Hallström